| Vlach a întrebat:

Am o mica problema, am 12 ani si sunt cam paros de felul meu,am par si pe maini,picioare...
E normal?
Uneori mi-e cam rusine cu chestia asta, e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| syd2 a răspuns:

Pentru ca esti un lup adevarat. E normal, la fiecare maturizarea se incepe diferit, la unii poate sa se inceapa de la 15 iar la altii de la 12. Si ce daca ai par, sa stii ca nu-i nimic rusinos in asta si daca ceilalti rad de tine asta inseamna ca le e ciuda ca ei n-au. Totu e okwinking.

| Vlach explică (pentru syd2):

Ha,ha..Mersi pentru raspuns,dar astept si altele, vom vedea daca primesti funda...
Apropo, aveam de ales animalele mele preferate, ori TheClam2003, TheFreshWaterSnail2003 sau TheWolf2003
Daca le luam pe primele doua(cam ciudate stiu) ca nume, ce mai ziceai? laughing)

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Da, e normal.

| BlackArt333 a răspuns:

Poate esti varcolac! O.O
Probabil te dezvolti mai repede decat altii. Azi ai par, maine ai... Nu stiu cum se dezvolta baietii deci nu stiu ce sa zic! Gandeste-te la etapa urmatoare!

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Fiecare cu corpul lui..Inseamna ca te dezvolti mai devreme decat ceilaltiwinking

| AnonimăDMR14 a răspuns:

Nu ai de ce sa Îți fie rușine. E normal sa ai par pe mâini și picioare, toți bărbații au, dacă te deranjează epileaza-te, însă acest lucru nu este specific unui băiat,

| Ðeiu_Andrei_1999 a răspuns:

E normal, si nu altrebuie sa iti fie rusine ca e normal.