| AndreiPop2889 a întrebat:

Salut.Este o fata pe care o plac,de obicei vorbim la scoala, am facut revelionul impreuna dar ea nu pare ca ma place.De exemplu am intrebat-o daca vrea sa mergem sa vedem un film si ea a spus ca ar avea alta treaba happy Sincer mie mi se pare ca nu e prea interesata de mine.Voi ce credeti? Merita sa mai incerc sa o invit in oras si sa flirtez cu ea sau nu?

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ce povestesti este prea putin ca sa ne facem o parere. Vezi daca te asculta cu atentie, daca iti zambeste, daca iti cauta compania, daca e rusinoasa in prezenta ta.
De meritat merita sa incerci daca iti plaace fata. Ai ceva de pierdut?

| Alexandr a răspuns:

Eu zic sa incerci! Ce ai de pierdut?

| reneesmerenee a răspuns:

Pai de revelion de exemplu a dansat cu tine te-a tinut in brate atunci ai cele mai mari sanse cu o fata iti zic din experienta...depinde si de genul ei poate e mai timidă...