| irinaC2014 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un cadou pentru prietenul meu
P.S implinim 2 anisori de cind suntem impreuna

Răspuns Câştigător
| silvia94 a răspuns:

Buna
Parfum, ceas, o bratara, o camasa, o rama cu o poza a amandurora, sau o pernuta pesronalizata sau o cana personalizata.o sticla de ceva.

13 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Tie iti recomand o carte de limba romana,gramatica mai ales.
In ceea ce priveste intrebarea ii poti lua ceva semnificativ care sa ii ramana ca amintire si un lucru care sa ii fie si de folos gen un ceas, parfum, tricou, camasa, o esarfa. Orice iti trece prin minte big grin

| irinaC2014 explică (pentru federerdinamo):

Imi cer scuze am mentionat ca stau de pe tableta si mai scap cite o litera mersi de raspuns

| neutrino a răspuns:

Gramatica limbii romane.

| irinaC2014 explică (pentru neutrino):

Imi cer scuze dar stau de pe tableta si scap litere

| neutrino a răspuns:

Din pacate, faptul de a te exprima prost nu poate avea scuze.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Http://www.librarie.net/coperta/abecedar-clasa-vasile-43439.jpg
La inceput vor fi pagini rupte, lacrimi pe fata si cate-un dos de palma peste ceafa de la ma- ta, dar nu-i nimic, totul va merita.

| irinaC2014 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Nu inteleg ce vrei sa spuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai cadoul si lasa-l sa plece in voia lui. daca dupa 2 ani tu intrebi niste necunoscuti ce sa cumperi TU pentru prietenul TAU, e penibil. e clar ce atenta erai sa vezi ce lucruri ii place si ce nu.

| irinaC2014 explică (pentru anonim_4396):

Suntem de 2 ani impreuna tot ce isi dorit deja are el vrea masina acum eu masina nu-i pot cumpara deatita am intrebat poate imi sugerati ceva idei

| Mascatu69 a răspuns:

Durex daca e 2 ani

| irinaC2014 explică (pentru Mascatu69):

Poate sa-si cumpere si singur este mare

| anonim_4396 a răspuns (pentru irinaC2014):

E imposibil sa vrea doar masina--

| irinaC2014 explică (pentru anonim_4396):

Eu masina nu-i pot cumpara si vreau ceva dar nu prea stiu ce