| NoName0206 a întrebat:

Salut, exista yahoo messenger 12? Daca da de unde il descarc?

Cel mai bun raspuns primeste funda!

12 răspunsuri:
| Mélancolie a răspuns:

Nu exista. happy

| RadioDenisaMp3 a răspuns (pentru Mélancolie):

Ce nu exista yahoo mess 12? uitel aici cucoana mica:X:X http://www.filehost.ro/......_Tare_exe/

| Darrina a răspuns:

Da. Exista. Eu il am de mult timp, este in versiune BETA. Este dragut insa are unele lipsuri.

| pink1girll a răspuns:

Cu toate ca interesul utilizatorilor era destul de mare si toti asteptau sa se lanseze o varianta finala a acestei versiuni, la aproximativ 10 luni de la lansarea versiunii preview, Yahoo! a decis incetarea dezvoltarii pentru Yahoo! Messenger 12 pentru Windows Vista, iar aplicatia a fost scoasa de la download de pe site-ul oficial.

Daca la acea vreme nu ati fost interesati de aceasta versiune pe Yahoo! Messenger pentru Windows Vista / Windows 7, o puteti testa acum. Noi am testat Yahoo! Messenger 12, atat pe Windows Vista cat si pe Windows 7, si se pare ca ruleaza foarte bine chiar daca aplicatia a fost retrasa de mai bine de doi ani.

| asuL_5813 a răspuns:

Da Yahoo! Messenger 12 exista descarca-l de aici http://www.ymessro.tk la sectiunea BETA.Programul ruleaza la fel de bine si pe Windows XP...citeste fisierul readme.txt din arhiva. toate cele bune;)

| Ovidiu a răspuns:

@Noname0206: Cat timp nu gasesti pe site-ul oficial al Yahoo inseamna ca nu este. S-o fi lansat sau nu, a fost retras sau nu, important este ca nu mai exista nimic pe yahoo.com. Nu iti recomand sa descarci de pe alte site-uri in afara de yahoo.com

| Aviss a răspuns:

Cand o sa-l vezi pe pagina oficiala yahoo.com atunci existawinking

| RadioDenisaMp3 a răspuns:

Da exista al poti descarca depe http://www.filehost.ro/......_Tare_exe/
e singurul site unde a fost incarcat are o interfata super faina mai ales skinurile din iel :X:X:X

| Andi_Andy_1987 a răspuns:

Da exista, doar ca are unele lipsuri, webcamul nu merge in el, si nici buzz ul. Nu stiu cine l-a testat, cum l-a testat, macar daca va ziceti parerea ziceti-o in totalitate big grin