| Aenoenienanonim a întrebat:

fac sala de 1 luna, si e si un sac de box acolo,. mi-am luat manusi, si am dat la el, nu au fost probleme, dar azi am lovit foarte foarte tare in el, cu toata forta mea, si pana la epuizare, si acum se intampla ceva cu incheietura de la mana, adica cea de sub cot, care se indoaie (locul de sub biceps), ligamentul de la dreapta (cu care am lovit mai tare) nu stiu ce are, cand de exemplu las mana in jos, apoi o ridic usor, nu pot, are spasme si imi tremura mana rau, si nu pot sa o controlez, ce inseamna?sad. am ligamentul rupt?

3 răspunsuri:
| StefanStyle94 a răspuns:

Nu pot spune daca e rupt ligamentul sau e altceva... du-te repede la spital la un control si pe viitor nu mai exagera cu exercitiile la sac. Fa flotari in pumn daca vrei incheieturi puternice.winking

| Tigrilă a răspuns:

Ba esti nebun?

| cineva_2560 a răspuns:

Vezi dreacu sa nu-l rupi ca te mai pun aia sa-l si platesti