| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am facut 17 ani!:*happy Acum am o mica problema...Doresc si eu sa am un abdomen plat(cu patratele) cam in 2-3 saptamani pana de paste.Va rog frumos sfaturi dar fara diete happy(Sa zicem si cu diete- cas disperat)

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Altii se chinuie ani si tu vrei in 3 saptamani

| ersiluka a răspuns:

Bwa coste vrei cam multelaughing) in 3 saptamanilaughing apucate de abdomenelaughing flotari si tractiuni laughing si alergatbig grin cand o sa faci 200 de abdomene pe seara sa ma anuntilaughing