| lynes a întrebat:

Rog ajutor! Cum pot slabi la abdomen pentru al avea plat? Am avut o problema cand eram mica, si asta a avut urmari.Acum a o burta cam mare si vreau sa o dau jos.Si nu vreau diete neserioase...Rog ajutor. FUNDA

Răspuns Câştigător
| speranata a răspuns:

OKi pentru a slabi la abodomen trebuie sa faci ABDOMENE sunt cele mai buneeee pentru ce vrei u incerca daca esti incepatoare sa faci 30-40 dimineata si 30-40 sera a doua saptamana faci 50-60 dimineata si seara saptamana iar viitoare 70-80 dimineata si sera si peste 3 saptamani poti sa incepi sa faci mereu cate 100 si dimineata se seara eu asa fac
si reusesc
:* te pup dulce
MULT SUCCESSS

4 răspunsuri:
| vis a răspuns:

Sa mergi in fiecare zi macar 2 ore, sa manancte legume si fructe [ sa nu mananci mancare copioase ].

| lynes explică:

Uite ce e, tania27 daca nu si detalii te rog nu ma descuraja eu cand eram mica eram bat si trebuia sa ma ingras

| 20013 a răspuns:

Pai trebuie sa faci abdomene sau daca ai avut operatie recenta (3-4 luni) ca sa nu plesneasca operatia iti trebuie regim sau ciai de slabit big grinwinking

| tania27 a răspuns:

Nu il vei avea plat, orice dieta vei tine daca asa este constructia ta. Poti sa slabesti, dar burtica va ramane. Nu vreau sa te descurajez, dar iti spun ca sa stii ca nu are rost sa ti o dieta drastica sau sa te chinui cu abdomenele. Burtica va arata mai bine cu sport, dar nu vei avea abdomenul plat, decat daca vei face o operatie de abdominoplastie. Sunt antrenoare de fitness si am avut n-spe fete cu problema asta. Poti sa ameliorezi situatia, dar vei avea nevoie de mult sport si o alimentatie sanatoasa. Succes.