| anonim_4396 a întrebat:

Salut imi place o fata si nu stiu cum sa ii zic ce sfaturi imi dati ?

3 răspunsuri:
| ionut1134 a răspuns:

O inviti la un film sau un suc o conduci acasa si o intrebi ***** cred ca esti draguta/frumoasa si ma intrebam daca vrei sa avem o relatie/sa fim impreuna ma intreb am daca vrei si tu sa avem o relatie/sa fim impreuna (asa i-am spus si unui prieten sai spuna fetei de care ii placea si s-a facut cu o iubitawinking sper ca ti-am fost de ajutor)

| clau09 a răspuns:

Hmm, pai daca va cunoasteti, vorbeste cu ea pe messenger si intreab-o de interesele ei, si daca nu va cunoasteti treci din cand in cand pe langa ea si fa-i cu ochiul, n-o lasa sa faca ea primul' pas ca si alti baieti rolling eyes sper ca te-am ajutatwinking big grin

| RoOByY a răspuns (pentru clau09):

Am petrecut un wekeend impreuna cu ea si stie ca imi place de ea eu stiu ca ei ii place de mine dar mi-e rusine asa sa ii zic daca vrea sa stea cu mine