| NuPotSpune a întrebat:

Am o fata in clasa de care imi place foarte mult si nu stiu cum sa ma cuplez cu ea... ce sfaturi imi dati?

2 răspunsuri:
| DieselX a răspuns:

Pai pentru inceput gasiti chesti in comun si din astea vb cu ea date cu un parfum care sa ii placa si chesti din astea sper ca te-am ajutat big grin

| JokerV a răspuns:

Asigurate ca nu ii place de alt cineva, ca ai chestii in comun cu ea, si incearca sa nu pari disperat cand esti pe langa ea, nu te da cocos in fata ei si incearca sa comunici cu ea si sa deveniti best friends ca pana la o relatie nu mai e decat un pas, dar prin best friends sa nu aveti secrete si ***... sper ca ai inteles