| ymary a întrebat:

Salut, imi puteti da si mie niste statusuri de prietenie mai noi?big grin Cele mai frumoase si cele mai multe primesc fundabig grin restul vottwinking. Vreau cat mai multe si cat mai repede. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Zumm a răspuns:

Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…

True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget

A friend is someone who accepts your past, supports your present and encourages your future

Împreunã am avut sute de mii de belele împreunã am trecut peste ele, peste toate! Asa cã pot sã spun:Viata noastrã filmul bate

Cand tie bine, toti sunt langa tine. Cand tie greu doar ea tie apropea mereu.

Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.

Atunci cand te pragusesti in lumea ta, o singura persoana iti va intinde mana.

Drumul spre casa unui prieten nu este niciodata prea lung. Ca si calea spre inima sa.