| IntodeaunaPunPariuCuViata a întrebat:

Vreau si eu statusuri sau amintiri despre prietenie pentru sfarsitul clasei a 8-a.
Cele mai frumoase primesc fundita, restul vot.

Răspuns Câştigător
| alisuka_8196 a răspuns:

Buna uite niste statusuri legate de prietenie:

Vor ramane amintiri blocate in ochii nostri goi...ca ceasul se invarte si nimeni nu-l v-a da inapoi

Oricand putem spune ca ne stim din totdeauna! In momente grele ne-am intins una alteia mana. Si au fost diverse momente prin care am trecut. Diverse sentimente, le-am impartasit de la`nceput

Prietenii buni sunt ca stelele.nu ii vezi intotdeauna dar stii ca mereu sunt acolo

Poate candva ne vom revedea si pana atunci stiu ca tu prietena mea nu ma vei uitahappy

M-ajuti sa trec peste momentele grele tu esti cea mai buna prietena dintre toate ale mele:X

.Tu stii Cand am o suparare, tu stii cand ceva ma doare, tu ai ramas cand nu aveam nimic m-ai ajutat sa ma ridic.

1 răspuns:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute