| CodySlk a întrebat:

Împreuna cu 3 prieteni de ai mei vrem sa slăbim.
Ne-am gândit ca singura rezolvare este sa punem pariu pe ceva.
Puteți sa imi dati niste idei de mize pe care le-am putea pune in joc pentru cel care pierde?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pariul cu viața e cel mai bun.
Cine rămâne gras, moare primul. dar nu acum.

| ShaOfHatred a răspuns:

Sfat de viață. Nu faci ceva de genul pentru ceva material sau pentru alții. O faci pentru tine. Slăbiți pentru că e mai bine pentru sănătatea voastră. Slăbiți puneți puțin mușchiuleț, ca să fiți voi sănătoși și pentru că vă ajută în viață chestia asta. De la chestiile de zi cu zi până la cum vă văd oamenii și voi înșivă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miza e sanatatea voastra.