| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac cu prietenul meu un pariu ca pot sa-mi tin respiratia doua minute. Faza e ca nu stiu ce mize sa punem... deci dati-mi idei! Si cea care imi place cel mai mult primeste funda! big grin

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Virginitatea

| VacutzaRoscata a răspuns:

Pe un oral

| SociallyDepressed a răspuns:

O bere

| Aleexutza_4655 a răspuns:

Daca el castiga tu iti scrii numele cu c**u pe geamu' de la autobuz si daca castigi tu trebuie sa il tragi pe sofer de par in timp ce conduce rolling on the floor))

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Eu am 14, el 18.

| SweetLikeaLemon a răspuns:

@VacutzaPoartaTanga Nu, fara asta laughing. Sa fie ceva amuzant, daca se poate.

| SweetLikeaLemon a răspuns:

@Comeandtellmesomething Fara chestii sexuale.

Si prin mize vreau sa spun: daca pierd eu... ce castiga el? Si daca pierde el... ce castig eu?

| lastrockingangel a răspuns:

Cati ani aveti?smug

| lastrockingangel a răspuns:

Daca castiga elthinking ii cumperi ce vrea el timp de o saptamana si daca castigi tu el se va duce la cea mai urata fata si o va saruta timp de 30 de secunde, YUCK! Sper ca ti-am fost de folos, succeswinking