| Sergiu1996 a întrebat:

Salut, in calitate de student ce poti face sa obtii niste bani de buzunar?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa lucrezi ocazional sau cu timp de munca partial, daca gasesti asemenea locuri de munca.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai iti zic ce face fiica mea care este studenta.
Si-a gasit un loc de munca si munceste 2 cu 2.
Deci..se poate.
O zi bunahappy

| IsabelaIssa a răspuns:

Te poti inscrie la un MLM de succes. Iti poti face bani de buzunar, dar chiar mai mult, in functie de cat esti dispus sa te implici. Poti castiga venituri substantiale excursii sau o masina. Detalii in privat daca te intereseaza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Muncesti

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Invata bine si iei bursa de merit. Daca stai prost cuh banii, intereseaza-te daca facultatea ofera bursa sociala si care sunt conditiile. Mi se pare dificil sa te angajezi in timpul facultatii, cu atat mai mult in primul an pana te acomodezi. Unele facultati au programe de practica si platesc studentii, din pacate nu prea bine dar tot e o treaba...
Succes!

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/