| anavladamatei a întrebat:

Daca am avut un card ce mi-a expirat si nu m-am dus tocmai la timp sa mi-l refac si mi l-am refăcut după câteva luni, codul pin al cardului vechi e valabil si la cel nou? sau cardul nou are pin nou?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este valabil. Doar daca nu vrei sa-l schimbi. Sigur te-a intrebat atunci cand l-ai luat pe cel nou.
In timpul ăsta de cateva luni nu ai avut nevoie sa-l folosesti?

| Simpatic a răspuns:

Regula de baza card nou pin nou

| Violleta2022 a răspuns:

Intotdeauna cand activezi noul card, esti intrebata daca vrei sa-i pui pin nou sau il schimbi cu altul nou.
Tu cand l-ai refacut ce ai selectat?

| dullcat a răspuns:

Si eu zic ca vei avea un pin nou.Nu ti s-au spus de la banca aceste detalii? Daca inca nu l-ai ridicat pe cel nou vei afla atunci cand te duci, tot atunci il vor si activa.

| timidu89 a răspuns:

Are un pin diferit