| allynutsa a întrebat:

In curand fac 1 an impreuna cu prietenul meu.si nu stiu ce sa ii fac cadoustraight face. Parca mi se par prea invechite chestia cu perna cu poza noastra etc...Ma gandeam la ceva handmade... aveti cumva vreun link de unde pot lua ceva? cu instructiuni si poze cum ar arata produsul final.mercii.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Fillaide a răspuns:

Analizeaza pasiunile iubitului tau. Daca e pasionat de fotbal, poti cumpara bilete pentru un meci la care ar vrea sa mearga. Daca are o trupa favorita, puteti merge impreuna la concert.Sau ii poti cumpara o carte, in caz ca pasiunea lui este lectura.Gandeste-te si tu, si fa-i un cadou pe care nu i l-ar face oricine.

6 răspunsuri:
| Emilia23 a răspuns:

Bunahappy! mnda. sunt invechite chestiile aleahee hee iti sugerez ce a facut sora mea cand au facut un an. a luat un tablou mai mare. si a pus poze cu ei impreuna pe tot tabloul ala si mari si mici. si a iesit foarte frumos. poate faci si tu asa. Sper ca te-am ajutat.:*

| allynutsa explică (pentru Emilia23):

I-am mai facut ceva de genu...am luat un album si a pus poze cu noi doi de la inceputul relatiei pana atuncibig grin. Oricum mersi de raspuns:*

| Emilia23 a răspuns (pentru allynutsa):

Aha. poate o sa-ti mai spun. acum nu imi vine in mintebatting eyelashes

| aclean a răspuns:

Scoate-l TU undeva! Si dupa aia, du-l in mall, vezi la ce se uita cu mai mult interes si cumpara-l! Bafta!

| cutie_9629 a răspuns:

Hmm... Ai putea sa ii faci o bratara gen friendship bracelets in cazul in care ai rabdare. Sunt foarte multe modele. E un produs handmade, o sa o aiba tot timpul cu el si cand o va privii se va gandi la tine. Eu zic ca e o idee buna happy. Sper ca te-am ajutat. big grin