| pikakatejulia8 a întrebat:

Salut in primul rand DAU FUNDA :3 am o mica problema, prieteni mei, ma intreaba de ce ies cu (a), iar eu ii spun ca e de treaba dar ei nu o plac,(a) are putine like-uri pe facebook si nu are prieteni numa-i pe mine si am iesit 1 saptamana fara ea si mi-e dor, mi-e dor ma facea sa rad sa ma distrez iar cu celelalte prietene doar stam pe o bara si (cum spun eu. **** bara) stam pe bara si vorbim 5 ore nu-mai despre baieti ...eu i-am scris prietenei mele, ceva urat pe facebook si acum stiu ca am gresit, i-am scris sa ne impacam si multe alte chesti dar nu m-ai vrea dar stiu eu o cunosc, vrea sa se impace cu mine dar nushu ce vrea sa-mi demonstreze =) acum ziceti-mi ce sa fac. ceva frumi pentru s-au ce sa fac?:3 mersi dau funda

Răspuns Câştigător
| ILoveHandball a răspuns:

Pai poti sa o iei si sa vorbiti fata in fata sa ii spui ca ai gresit ca vrei sa repati ce ai facut sa ii spui ca ai actionat asa la presiunea din partea celorlalte fete, demonstreza-i ca acuma chiar vreti sa fiti prietene...ei ii va fi greu. dupa ce credea ca in sfarsit a gasit o fata cu care sa se inteleaga, dupa ce credea ca in sfarsit are o prietena a primit mesajul acela ca pe o lovitura, punete un pic in locul ei, categoric e foarte suparata da-i putin timp sa se linisteasca sa-i treaca apoi nu stiu du-te la ea acasa incercati sa vorbiti convinge-o ca ai facut o mare greseala pe care vrei sa o repari

4 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Wow ce mod ipocrit de a gandii, daca nu ARE like-uri pe fb nu trebuie sa mai vorbesti cu persoana sau daca nu are 100 de prieteni, hai sa nu mai vorbim cu ea.Ce vrea sa-ti demonstreze? Vrea sa-ti arate ca ea s-a comportat ca o prietena si tu nu. Si ce sa faci? nu prea mai ai ce, ai facut destule.

| sowhatt a răspuns:

Fa-i un cadou! Cumpra-i niste flori...tu stii ce-i place, nu? Spune-i mai ales ce simti, spune-i ce ne-ai spus noua aici, cum te simti cand e ea in preajma ta si poate asa te iarta...stiu si eu.happy Bafta!

| bbu2eugen a răspuns:

Incearca sa te impaci cu ea prin fapte du-te la ea incearca sa te vezi cu ea fa i o surpriza lasa gura lumiy

| Northern a răspuns:

Saraca (a), are putine like-uri pe facebook...Pe bune? Cum puteti gandi asa?