| anonim_4396 a întrebat:

In Sims 3, daca am mutat o familie intr-o casa si am salvat jocul, pot sa o mut in alta casa? Daca da, cum?big grin
>Fundaaa!big grin

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Da click pe telefonul Sim-ului si apasa pe move. Si iti apar 2 variante : Empty lot sau House. Alegi una din ele
Ai grija sa ai bani suficienti pentru casa
Codul pentru 50 000 e motherlode (shift+ctrl+c)

1 răspuns:
| ravanoos a răspuns:

Eu doar la sims 2 stiu. Terog imi trimiti si mie fisierul fullbuild2.package pe messenger? id meu:razvy_razvy4you

Pai uite cum faci, intri la vederea orasului si acolo jos ar trebui sa fie o casuta cu un om.Dai acolo si este o casuta cu un fel de sageata.Dai pe ea si selectezi familia dorita.Nu mai stiu exact dar e ori asa ori la cusuta cu o casa...