| Georgii13 a întrebat:

In jocul sims 2 am facut doua familii si stau in aceeasi casa...cum pot face sa ramana decat o singura familie in acea casa si a doua familie sa o mut altundevahappy

Răspuns Câştigător
| JIJ a răspuns:

Te duci cu unul din acea familie pe care vrei sa o scoti si dai pe calculator sau telefon si dai acolo unde scrie Find out place sau Find our place si dai acolo pe aia care vrei sa ii scoti. Si dupa ce ii scotii o sa tii arate acolo la inceput unde sunt si alte familii care nu au fost bagate in casa

3 răspunsuri:
| alexandru1991 a răspuns:

Pai am jucat si eu in trecut jocul dar nu mai sunt sigur, dar ca idee le mai construiesti o casa in cartier si muti una din familii. Dupa care te duci la meniul cartierului si organizezi familiile...o duci tu pe care familie vrei in noua casa. Sper sa iti fie de ajutor happy.

| RoxyGirl a răspuns:

Imi poti trimite si mie jocul sims te rog?

| RoxyGirl a răspuns (pentru RoxyGirl):

Sau de unde l-ai descarcat?