| UniverseIsMyLimit a întrebat:

In ultimele doua saptamani parca toata viata mi s-a dat peste cap: maine trebuie sa imi fac cetatenie maghiara, dar abia stiu sa numar, cea mai buna prietena ma uraste pentru ca am zis ca n-are tupeu sa ma stropeasca cu apa (serios?!), si parca toti sunt nemultumiti de mine... In grupul meu de prieteni eu sunt mai mica si stau cu cei de varsta mea si pana si ei spun ca ii enerver si ca sunt baietoasa (ei fiind baieti), dar sa fim seriosi, daca nu arunc toata ziua cu pietre si nu sunt murdara din cap pana-n picioare, sunt baietoasa?! Si fratele meu mai mare zice ca ar mai trebui sa ma bag in seama, ca eu sunt mai timida, dar cand vreau sa spun ceva: "Te-a intrebat cineva ceva?" si chiar el a spus asta. Parca toti sunt nemultumiti indiferent de ce fac, si chiar nu stiu ce sa mai fac, parca toti ma urasc... Ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Incearca sa iti faci alti prietenii care stiu sa te aprecieze asa cum esti.

| fearlessss a răspuns:

Sa-ti gasesti prieteni adevarati! Si daca esti baietoasa ce? Dupa ei o fata e ori curva ori baietoasa din cate am vazut.Tu ramai asa, nu ai tu nici o problema.Iar prietena ta..serios din atata sa se supere? Ce prieteni sunt astia?!

| LเttlєNєкo a răspuns:

Probabil ca nu iti sunt prieteni adevarati.Incearca sa gasesti pe cineva care sa te aprecieze iar de fratele tau chiar da ca zice: "Te-a intrebat cineva ceva?" sa nu taci din gura! Spune ce ai de zis cu voce tare! Nu lasa pe nimeni sa te opreasca!