| ldhvsaldhvo a întrebat:

Salut.
Intrebare pentru fete...Ce fel de frizura ati prefera la un baiat (cu breton pe o parte, carare pe mijloc, tepi, etc).

2 răspunsuri:
| Dexaa a răspuns:

Acum depinde de frizura care i se potriveşte. Prima dată mă uit să văd cum e îmbrăcat ( mereu, o fată prima dată se uită la aspect ), după mă uit la faţa lui, iar părul e mai la urmă. Eu chiar nu-ţi pot spune cum să te tunzi, deoarece depinde de forma feţei, de aspectul acesteia. Baftă!

| D4ny3l4 a răspuns:

Sincer asta nu prea conteaza cat conteaza sa imi placa de elwinking daca e sa fi cu un baiat esti cu el, nu cu parul luilaughing