| chels95 a întrebat:

Carare pe mijloc sau breton drept?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Carare pe mijloc si breton drept. Asa am si eu parul si e chiar misto.

| christina94 a răspuns:

Carare pe mijloc happy

| KirigayaKirito a răspuns:

Daca ai fata rotunda, carare pe mijloc iar daca ai fata dreptunghiulara(patrata) breton.Acum depinde cum iti place si ce crezi tu ca te avantajeazawinking

| Madalina123 a răspuns:

Depinde,daca ai fruntea mare, ar fi frumos un breton, dar daca ea este mica, mai bine cu carare pe mijlochappy Sper ca ti-am fost de ajutor:-shappy Bafta.

| Dots a răspuns:

Cararea imbatraneste si bretonul drept este in general pentru a-ti ascunde funtea sau a-i da alta forma fetei tale. depinde acum

| alexandra2859 a răspuns:

Carare pe mijloc

| MaRy47 a răspuns:

Breton drept

| emmalis a răspuns:

Poi eu mi-am facut breton si nu prea imi convine mai bine era cu carare pe mijlochappy funda?