| fasfasfasafas a întrebat:

Salut, la 14 ani a inceput sa-mi cada parul. La 15 deja eram aproape chel, m-am dus la 100 de doctori si am facut tratamente cu mai mult sau mai putin succes. Degeaba, am 19 ani si pot sa-mi las parul fara sa-l tund si o luna si tot nu se vede nimic (in partea de sus a capului), pe parti si la spate mai am putin. spuneti-mi si mie ceva in asa fel incat sa ma simt mai bine laughing. Nu am bani de transplat si mor de astia care se plang ca incep sa cheleasca la 30 de ani. daca cheleam macar la 22-23 nu aveam absolut nimic. dar la 14? Va dati seama cum m-am simtit la scoala(pentru ca totul a inceput in clasa a 8-a)/liceu. Acum sunt la facultate si sunt curios ce vor zice noii mei colegi cand vor avea in clasa un chel.

5 răspunsuri:
| Mieeez666 a răspuns:

Ce e rau in a fi chel?

| fasfasfasafas explică (pentru Mieeez666):

Nu se uita nici o fata la tine, cel putin in perioada asta de adolescenta.

| missfatadelatara a răspuns:

Var-miu e la fel.

tratamente:1000
rezultat:are 30 ani și e chel rolling on the floor

| fasfasfasafas explică (pentru missfatadelatara):

Multumesc, ma ajuta enorm.

| missfatadelatara a răspuns (pentru fasfasfasafas):

Uite ceva folositor: are 2 copii si e însurat cu prietena din liceu