| AneMonaAlexAndra2002 a întrebat:

Salut lume, mie imi plac de un baiat de clasa a-8-a iar eu sun clasa a-6a.Nu stiu daca simte la fel si mi-e frica sa ii spun ca il plac.imi puteti da cateva semne ca un baiat te place.P.S.
Dati-mi niste sfaturi. Cum sa fiu atragatoare

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Uite:
http://www.anticonceptionale.ro/......place.html
Numai bine!

3 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Pai poti sa vezi daca te placi prin mai multe feluri:
1)Te priveste cand te vede(nu intoarce capu)
2)Zambeste cand te vede
Cam atata ca nu ai dat detalii ca vorbesti cu el sau mai stiu eu ce.Si daca el nu vorbeste cu tine ori e timid ori nu simte acelasi lucru.
Bafta!

| ElleAhx a răspuns:

Cum sa fii atragatoare in clasa a 6-a? asta e putin cam exagerat. cat despre tipul acela...va cunoasteti?

| ღAngiießăă a răspuns:

Şi eu o să trec a 8-a, şi din câte ştiu băieţii din clasa mea sunt mai pretenţioşi -.-. poţi să le dai şi luna după cer... wathever noroc în a cucerii ceva inposibil de cucerit