| MAARRYYAA a întrebat:

Heii TPU!
Acum am nevoie cel mai mult de un sfat.
In anterioare am zis ca imi place de un baiat(pentru a 2 oara)prima oara el nu m-a placut dar acum un coleg de-a meu crede ca ma place.Dar la adevar si provocare nu a vrut sa ma pupe pe obraz,dar cand l-a pus o colega si eu am refuzat, el a zis ca nu refuza(adica a zis asa ca sa-mi faca in ciuda ca eu am refuzat)
Dar el a pupat-o pe obraz de mai multe ori pe colega aia.Dar ea are prieten..Si zilele astea baiatul asta de care imi place m-a udat cu apa din cap pana in picioare, iar colega asta i-a luat apararea spunand ca eu sunt de vina pentru ca eu am inceput.
O alta colega de-a mea spune ca acest baiat o place pe colega mea...
Colegul meu de banca spune ca el ma place pe mine..Eu il plac.Dar cand l-am mai placut lui nu i-a placut de mine.
Nu stiu ce sa fac!
Va rog din tot sufletul,am nevoie de un sfat.
O fata din alta clasa spune ca un baiat care o placea pe ea refuza sa o pupe si totusi o placea.
Nu stiu ce sa mai fac.
Va rog, am nevoie de un sfat.
Funda!

3 răspunsuri:
| AH5 a răspuns:

Deci lui la inceput ii placea de tine da tie nu de el? acum iti place da lui nu-i mai place?
Banuiesc ca sunteti din clasa a 8a in jos.
Copilarii astea cu pupatu pe obraz etc... iti face in ciuda baiatu. Poate l-ai ranit sau altceva si acum te face geloasa.
Nu asculta pe altii, iti poti da si singura seama daca te place, fi atenta la gesturile lui.

| MAARRYYAA explică (pentru AH5):

Lui cica la inceput cand a veit in clasa i-a placut de mine.(a venit in 5 a)acum suntem a sasea.Dar cand mi-a placut mie de el.lui nu i-a placut me nine.
Si mie mai imi place de el..Si cred ca de aici ai inteles restul.
Dar nu stiu daca ma place. Dupa ce mi-a facut acea ''baie'' cu apa m-a intrebat urmatoarea zi; Ti-a placut baia?
Nu stiu daca ma place.
Zi-mi niste semne te rog..Ca sunt confuza..Si nu stiu ce sa mai cred.

| AH5 a răspuns (pentru MAARRYYAA):

Http://dindragoste.unica.ro/......t-te-place uite aici, daca gaesti 50% inseamna ca te place macar unpic