| Aannoonniimmuull a întrebat:

M-am gândit serios și vreau să cumpăr Nitro-Tech și să iau timp de 1 lună. Dacă spre exemplu iau din aprilie până în mai și prin iunie încep să iau o pauză de 2-3 luni (nu mai pot ajunge la sală că o să fiu plecat la țară) Întrebarea mea e dacă după consumul de Nitro-Tech o să am vreao problemă de genul să slăbesc sau să mă îngraș, sau să mi se deformeze mușchii în astea 2-3 luni. Are rost să iau din aprilie sau să iau când încep serios sala(după ce vin de la țară) Funda!

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Intr-o luna nu se vede NIMIC. Ia 6 luni sa vezi vreo diferenta.

Si mananca ca lumea, 4-5 mese pe zi, bogate in proteine si carbohidrati, altfel DAI BANII DEGEABA pe nitro tech ( care e un produs foarte bun ).

| PlayFreestyleFun a răspuns:

Daca o sa ei 2-3 luni si nu mai mult nu o sa ti se intample nimic dupa aceia, o sa fie bine. Dar daca ei mai mult dupa ce o sa te opresti din a lua iti produc o eruptie hormonala si o sa slabesti devenind stachete nu o sa mai ai putere sa ridici nici-o greutate sa o sa te ingrasi, depinde de organism, iar chiar daca o sa stai ore intregi la sala o sa fie fara rost

| Cosmin86 a răspuns (pentru PlayFreestyleFun):

Serios? nitro tech produce "eruptie hormonala"?

Mie cum naiba nu mi-a provocat in 2 ani?

Esti doar un copil mic, nu?

| PlayFreestyleFun a răspuns (pentru Cosmin86):

Am spus ca depinde de organism. Si chiar daca eram copil tot aveam dreptul sa imi spun parerea daca stiam. si chiar m-as fi bucat sa fiu iar copil.

| Cosmin86 a răspuns (pentru PlayFreestyleFun):

Parerea ta are vreo baza stiintifica in spate? sau habar nu ai ce contine macar nitro tech, dar comentezi?