| Anonimity a întrebat:

Salut.
M-am saturat sa imi tot zica toti ca sunt slab sau sa faca misto de mine...Am 52 kg si 1 metru 83 la 16 ani.
Cred ca am incercat tot felul de vitamine si calciu si degeaba
Uni zic ca dulciurile si painea ingrasa dar la mine nu se intampla nimic si mananc zilnic.Nu vreau sa fiu gras dar sa fiu putin mai,, normal,,, sa am cam 60 de kg
Stiti cumva ce as putea face sa ma ingras? Pot face ceva la spital sa ma ingras?

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa mergi la un medic.El iti va recomanda probabil un regin special + pastile si altele.

Pana una alta, te poti informa cu privire la diete de ingrasat de aici http://www.dietetik.ro/diete/diete-pentru-ingrasare.

Numai bine! :)

| RexCuParuCret a răspuns:

Fa sala ia-ti un gainer eventual si sa ai 6 mese pe zi eventual si gustari intre mese.

| Bââzz a răspuns:

Asa este conformatul tau inseamna ca si mama sau tatal tau sunt inalti, fa-te basketbalist. si nu e neaparat sa te ingrasi.winking eu asa zic.