| VladMarian99 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu eroarea asta?
http://imgur.com/7W138EH
Am windows XP si nu stiu ce are...va rog ajutati-ma :(

4 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Mda...baga-ti Win7! Cine naiba mai foloseste XP-ul?

| VladMarian99 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Frate daca nu stii...nu raspunde.straight face

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru VladMarian99):

Tasta Win+R - scrie CMD -Enter - regedit-Enter - Intra pe HKEY-ul care tine de Steam (Sau HL2, nu stiu exact cum se numeste registrul de la HL) - Sterge tot ce tine de acel HKEY si instaleaza jocul din nou.Dar inainte de asta fa si un update general, pentru orice eventualitate.

Acum tu cum folosesti XP nu stiu daca daca ce ti-am zis mai sus este valabil 100%.

De aceea am zis sa iti bagi Win7, pentru ca este mult mai simplu sa umblii la registrii in Win7.

| CypyTheBest24 a răspuns:

Este greu de explicat, dar aici este raspunsul:
https://www.youtube.com/watch?v=75U1IumN-EY
Multa bafta, sper ca te-am ajutat!