| Aenoenienanonim a întrebat:

Salut maine ma apuc de sala ...am 16 ani 1, 75 63kg si as vrea sa imi recomandati si mie niste lucruri sa nu ma duc acolo sa trag ca nebunu de toate fiarele...sa imi faceti si mie un program ceva big grin, si daca se poate sa imi recomandati si niste vitamine, ( IN NICI UN CAZ CEVA IN LEGATURA CU STEROIZII, CREATINA SI ALTE JEGURI ) ceva natural,, multumesc mult

1 răspuns:
| ForteGames a răspuns:

Baietas, cel mai bun program il faci tu de unu singur!

Acum 7 ani am inceput si eu sa fac ceva, si facem regulamentarbig grin
Adica ca in armata! Cu inviorare de dimineata si tot tacumul!

Acum ca drept urmare sunt in armata! tongue

Deci cel mai bun instructor poti fi tu, si numai tu! Parerea mea!

Nu accepta sa vina altul sa iti spuna ce sa faci! Daca eu iti spun ca trebuie sa faci 80 flotari ce faci? Poti? Ce spui? Faci atatea cate poti si mai adaugi zilnic daca simti ca poti sa faci! Daca nu nu. continui cu cat poti dar sa nu cobori sub cat ai putut sa faci prima data, sa nu fi ca racul mergi inainte 1 pas si 2 inaopi! Ca sa ajung eu aici mi-a trebuit 7 luni si aproape 8 pentru 70-80 de flotari! Asta cu antrenamente si nu numai la flotari si la rezistenta la 3 km! Deci gandeste-te ce vrei sa faci! Fa din toate, si cat mai bine, nu le face la repezeala ca sunt facute in zadar, si mai ales pierdere de timp! Daca vrei mai multe detalii trimite-mi un mesaj!winking