| capytenpo a întrebat:

MI-am facut un site pe blogger.com si de fiecare data cand incerc sa adaug AdSense nu primesc aprobare si imi resping contul. Stie careva ce trebuie sa fac ca sa nu imi mai respinga contul?
Siteul este http://tutoriale-pc-s.blogspot.ro

Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Pentru ca AdSense nu mai accepta subdomenii, ci doar domenii gen nume.ro / nume.com etc

| capytenpo explică (pentru Brotacelul):

Blobber.com este singurul subdomeniu acceptat... apartine tot de googlewinking nu e asta problema

| capytenpo explică (pentru Brotacelul):

Blogger.com ...scz

| Brotacelul a răspuns (pentru capytenpo):

Blogger da, este acceptat... dar mai sus ai dat link-ul pentru blogspot - din ce stiu eu, nu sunt una si acelasi lucru...