| iubita23 a întrebat:

Mi-am reparat calculatorul de curand dar nu are sunet. Ce trebuie sa fac? Daca stie cineva, sa-mi spuna si mie pasii pe care trebuie sa-i urmez.Multumesc,dau funda celui mai explicit raspuns! happy

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna trebuie instalată placa de sunet, dacă este deja instalată trebuie să o setezi, intră in control panel din calculator si la sunet bifează toate căsuțele acele on, adică deschis, c am atit stiu să i ti explic.

| DarkAndDreary a răspuns:

Daca ai casti vezi sa fie bagate unde trebuie. La boxe vezi sa fie bagate in priza si pornite. Vezi sa ai driver-u' audio instalat. Uite-te la volumul boxelor/castilor si la volumul din Windows, in bara de start in dreapta: http://puu.sh/7beHp.jpg