| iubita23 a întrebat:

Mi-am reparat calculatorul de curand dar nu are sunet. Ce trebuie sa fac? Daca stie cineva, sa-mi spuna si mie pasii pe care trebuie sa-i urmez.Multumesc,dau funda celui mai explicit raspuns! happy

1 răspuns:
| Alexstrasza a răspuns:

Avand in vedere ca doar ce l-ai reparat, ma gandesc ca singura optiune care exista e ca nu ai instalat driver-ul pentru sunet.

Nu stii cum? Click dreapta pe Computer > Properties > Device Manager.
Acolo cauta la Sound, Video, Game Controllers. Daca nu ai nimic nici acolo, trebuie undeva in aceea imensa lista sa apara un semn de intrebare, cauta driver-ul pe internet, descarca-l in functie de ce windows ai, instalezi si ar trebui sa mearga. Bafta!