| yourSmile a întrebat:

Salut mi se pare ca am forma fetei patrata si vreau sa va intreb ce credeti mi s-ar potrivi sprincenele in forma "S"?

3 răspunsuri:
| Rockingblack a răspuns:

Categoric nu. Ca expert in make-up, crede-ma nu. Incearca forma de V, cu partea alungita dinspre nas sprea coada ochiului, iar la coada ochiului fa coada V-ului. Crede-ma vei arata fabulos!

| yourSmile explică (pentru Rockingblack):

Eu acum am sprincene in forma de V si nu chiar imi merg asa ca sau fata ne e patrata sau eu nu vad bine big grin

| Cutegirl000 a răspuns:

Atunci cand te pensezi, cosmeticiana iti da o forma potrivita fetei tale, care si corespunde cu forma pe care o ai ( adica nu iti poate da ce forma vrei tu :* )