| Chatalyna a întrebat:

Salut) miine e ziua mea si habar n`am cu ce sa ma imbrac (. imi da cineva o idee?! please )

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| A??y a răspuns:

Buna, in primul rand, la multi ani pentru mainekiss. Poti sa te imbraci cu o pereche de blugi stramti, un tricou mai elegant, cu umereii goi, sau mai decoltat. O pereche de adidasi, un lantisor, bratari, inele. Poti sa iti iei niste colanti cu o bluza mai lunga.

| alexutza003 a răspuns:

Niste balereni cu o rochita frumoasa sa nu fie extraordinar de eleganta sau balerini cu pantaloni negri sau colanti cu o bluzita mai deosebita La multi ani sa ai parte de tot ce iti doresti

| Smile_5509 a răspuns:

Mersi pentru fundabig grin
Si la multi ani:*

| Thoamnee a răspuns:

Ppaai ca sa mergi la scoala tiai putea punee niste blugi(stramti klarr)un tricou sau o bluzaa.si niste konversii, saau depindee de ce iti placee.si ca sa iesi afara niste iegarii, un tricou sau o bluza mai mijto.saau pant skurtti.depinde si de timplaughingai putea sa iti faci ceva la parr.happyapropoo.la multi ani:*

| PandaisHere a răspuns:

Incearca o rochita draguta (cu o pereche le leggings daca este racoare daca nu cu o pereche de dresuri cu un model simpatic)niste accesorii care sa se potriveasca si o coafura mai deosebitawinking aa app si o pereche de balerini sau pantofiori
fundita?

| PandaisHere a răspuns:

O pereche de jinsi cu o bluzita mai lunguta tenisi in picioare si parul intr-o coada le cal s-au lasat pe spate si prins bretonul saca ai

| LENA_9665 a răspuns:

La multi ani pentru maine! incearca niste jeansi slim cu un tricou mai lung, pantofi cu toc micut sau balerini happy

| alynutza_7638 a răspuns:

Pai as avea o idee...:o rochita cel mult pana la genunchi o pereche de balerini(aceeasi culoare)de preferabil ar fi alb.un lantisor si o bratara de argint si o pereche de crecei lungi. imi dai fundita?

| Chatalyna explică:

Ms la toti pentru rs)) :*