| kqwjy a întrebat:

Buna dimineata! happy
Azi e ziua mea si habar n-am cum sa ma imbrac puppy dog eyes de obicei imi gasesc repede cum sa ma imbrac. dar azi, nu stiu >:".
Care are vreo idee. mentionez ca am totul in garderoba.
Vreau raspunsuri serioase, nu `acum o sa puneti intrebari si cum sa va legati la sirete?`.
ma rog. dau fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| nikol a răspuns:

La multi ani.Hei fetelor nu uitat ca de ziua voastra trabuie sa fiti cat mai sclipitoare, mai elegante. Poti sa te imbraci cu o rochita scurta sau pana la genunchi.o pereche de sandalute cu toc.parul bine aranjat.accesorii la mana la gat in par. machiaj nu prea strident un luci de buze culoare deschisa dar nu prea deschisa.si esti gata de petrecere.petrecere frumoasahappy

7 răspunsuri:
| Angiutssa a răspuns:

1.sireturi,nu sirete
2.Nu stiu cum e in zona in care stai tu,dar la mine, in Ploiesti, este destul de frig.Imbraca-te bine, ca sa nu racesti de ziua ta.Un tricou cu un cardigan dragut pe deasupra, cu o pereche de blugi sau cu o fusta+ciorapi colorati.Vezi cu ce te poti imbraca si in functie de incaltamintea pe care o ai, pentru ca exista toate sansele sa ploua.
3.La multi ani!

| Angiutssa a răspuns:

Mersi pentru stupid, esti o draguta.:X

| Wooddy a răspuns:

In primul rand la multi ani.i`ati si tu o pereche de colanti si o bluza mai lunga sau o pereche de blugi strimti cu un tricou scurt si niste opincute. FUNDA?

| myru_6393 a răspuns:

In primul rand la multi ani :d imbracate si u cat mai sexy:dlove struck poate o fustita mai scurta si un tircou decoltat big grin

| DauSiFug a răspuns:

Simplu...costumul lui Eva!

| roxana_3248 a răspuns:

Depinde de stilul tau vestimentar, cum obisnuiesti sa te imbraci de obicei.eu una sunt adepta colantilor si cu o pereche de colanti poti alcatui o multime de tinute, de la tinuta sport pana la una extrem de eleganta. sper sa iti foloseasca.LA MULTI ANI si sa fii fericita.

| luyzza a răspuns:

La multi ani! imbracate mai sexy, conteaza sa te simti bine si sa te simti cea mai frumoasa azi!