| GrigorePurta a întrebat:

Nu prea ma pricep la chestii romantice dar am de oferit un trandafir unei fete si nu stiu ce sa ii spun adica nu vreau sa spun doar "acest trandafir este pentru tine" vreau sa fie un text ceva de vreo 2 randuri ceva de genu: "acest trandafir sa fie" sau sper ca acest trandafir sa ne" (sper ca intelegeti ce vreau sa zic...) Va rog ajutati-ma! FUNDA! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Acest trandafir arata flacara iubirii noastre(daca sunt iubiti)
Acest trandafir iti arata compasiunea si intelegerea mea pentru tine(daca sunteti in prima etapa:sarut pe obraz etc.). Sper ca te-am ajutat. Funda?!

4 răspunsuri:
| sophieLY a răspuns:

Hey!
Sincer, mie, ca fata, nu imi plac dragalaseniile astea cu trandafiri si bla bla. Fii natural, e cel mai bine.
Bafta!

| Straw a răspuns (pentru sophieLY):

Atunci tu nu esti fata laughing

| sophieLY a răspuns (pentru Straw):

Nu, nu-s fata. sunt un monstru modificat genetic si nu-mi plac oamenii. brb merg sa plang kpa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest trandafir sa-ti fie
O mare bucurie
PS:in loc de bucurie era sa scriu porcarie...