| IfremCosmin a întrebat:

Salut, nu știu cum să încep -_- laughing Păi stăteam cu niște prietenii la un văr de al meu povesteam, râdeam una alta, și a venit un băiat la vărumio a intrat direct in casă nici nu a bătut la usă nici un salut și s-a pus să steie pe un scaun ne-am uitat toți la el bla, bla vărul meu nu a vrut să-l primească dar a intrat direct nu ia mai zis nimic așa si mai departe vorbeam noi ce vorbeam eu cu prietenii mei cu el nu a vorbit nimeni, deși îl cunoșteam pe băiat de la 10 ani, infine nu am mai vorbit cu el de o vreme bună pentru că se droga. -_- așa povesteam, radeam eu cu prietenii mei si el își scosese din buzunar un plic cu substanță de aia își facuse foiță pune-se tutun substantă de aia sa fumeze și i-am spus frumos să plece să o fumeze afară ca are un miros ce te îmbată de cap cum ar veni te droghează si pe tine de la fum cu tot că nu tragi, si el a zis nu că nu pute că nu stiu ce i-am mai zis o data să plece a zis că nu vrea nu i-am mai zis nimic si a, aprins-o a fumat-o sa droghat langă noi după ii spunese' să plece că nu il vrea nimeni acolo si nu-i primit! Sa repezit de pe scaun si m-a luat de gât, 2 secunde nu mi-am dat seama ca ma strange de gât după i-am dat un dos in gura a picat pe jos si l-am calcat in picioare i-am dat genunchii in cap in ficat, rinichii bla bla l-am baut s-a ridicat de jos si a zis ca nu am fost stăpân să ii dau somn dintr-un pumn in secunda 2 i-am dat o stângă si a luat somn pe scaun după l-am trezit l-am scos afară deci... Dacă merge la politie ce imi va face politia imi spune cineva? laughing)))

Răspuns Câştigător
| MistretulPufos a răspuns:

1)era casa lui varu-to si el a intrat in ea si a intrat fara acord
2)se droga
1)l-ai batut
e 2 la 1 deci el a comis cu una mai mult deeeeci logica mea mirifica spune ca el e mai vinovat

4 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Ori ai fost spart cand ai scris tot *** asta, ori mai bine te apuci de cursuri de limba romana decat sa "dai somn" la lume.Si totusi ca sa.ti raspund la intrebare, tipul ala e atat de prost sa se duca la politie cand stie ca fuma in fata voastra?

| IfremCosmin explică (pentru GreenVoid):

GreenVoid ce dracu omule te legii de română mea?! M-am grăbit când scriam infine nu contă, păi ce să îi facă poliția că a fumat? A fumat şi față în față cu polițişti nu i-a facut nimic -_- asa îi baia mare.

| urseyul a răspuns:

Ori nimic ori o amenda

| IfremCosmin explică (pentru urseyul):

Mda mno asta e.