| Dunhill6599 a întrebat:

Salut, nu stiu daca e categoria potrivita da ma rog
Mi-am facut gauri in ambele urechi acum o saptamana, la salon, cu pistolul
Acum 2-3 zile, la urechea dreapta, cand incerc sa il invart simt ca si cum sunt niste cojite mici pe gaura
E de rau? Ce sunt ele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se astupa gaura deloc.Dai cu saliva ta pur si simplu si se va curata gaura frumos, nu vei face vreo infectie.Nu vorbesc aiurea, sunt fata si port cercei de cand ma stiu.Macar de argint sa fie cerceii daca nu de aur.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e de rau.Dar cei mai buni cercei sunt cei din aur, ca sa nu faci alergie la alte metale. Poti pune saliva acolo la ureche ca sa se regenereze bine gaurile de la cercei.

| Dunhill6599 explică (pentru anonim_4396):

Pai aia de aur nu imi placeau, ca am vazut ca mai poarta rromii
Si la regenerat te referi sa se astupe gaura? Nu vreau astalaughing

| Dunhill6599 explică (pentru anonim_4396):

Pai sunt de argint
Oricum de maine incep sa caut prin oras cercei pentru baieti si ii inlocuiesc pe astia sterili

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dunhill6599):

Nu se astupa gaura deloc.Dai cu saliva ta pur si simplu si se va curata gaura frumos, nu vei face vreo infectie.Nu vorbesc aiurea, sunt fata si port cercei de cand ma stiu.Macar de argint sa fie cerceii daca nu de aur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi de funda. big grin