| Miriammmmm a întrebat:

Sunt din Focsani si vreau sa-mi fac gaura(doar una) in urechea dreapta.
Doar ca nu stiu unde sa ma duc(la ce salon, etc.)
Stiti voi pe unde anume se face asa ceva?

4 răspunsuri:
| HoneyBii a răspuns:

Mi-am facut si eubatting eyelashesPai piercingul in ureche il poti face la o bijuterie.si nu costa mai mult de 20 lei. [Sa nu ti.l faci tu.mai bine du-te la cineva care stie]

| Punctulets_2945 a răspuns:

Am auzit ca la Coral (in centru) se fac gauri thinking

| Lexiiii a răspuns:

Poti sa incerci si singura sau sa pui pe cineva sa iti faca.Nu se intampla nimic eu mi-am facut singura. Incearca cu acu sau cu cercelul dar inainte sa il bagi in spirt vreo 5 minute.Nu merita sa te duci sa dai bani degeaba.

| puker a răspuns:

Cel mai safe acasa...eu asa am procedat si majoritatea prietenilor mei la fel...sau roaga un prieten. nu doare si nu e big deal.