| olinka a întrebat:

Salut,,, nu stiu poate pare stupida intrebarea mea dar.nu am demult acest sait,, daer cind dau sa raspund la o intrebare de aici nu pleaca raspunsul de ce?

2 răspunsuri:
| LaRiiuU a răspuns:

Pentru ca atunci cand dai sa raspunzi, in locul unde trebuia sa apara raspunsul iti spune ca trebuie sa te identifici pe e-mailul tau. Apesi acolo, intri pe e-mailul tau la mesaje si acolo il confirmezi. Dupa acea poti sa intri si sa raspunzi. Sper sa te ajute:*

| Alexaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pentru ca trebuie sa ti`l aprobe cei de latputhinking cred...big grin