| cypryan11 a întrebat:

Salut,oricine vrea sa se inscrie pe cel mai mare site de competitii online din Romania sa intre aici http://cupacupelor.ro/acasa.aspx
Cum functioneaza:
Iti alegi un nickname si iti faci cont pe site
Te inscrii in competitii (de Fifa, Biliard, Remi, Table, CS) cu ID-ul tau de mess
Astepti pana se umple competitia cu numarul dorit de jucatori
Competitia va incepe dupa ce organizatorul va da startul
Te loghezi frecvent pe site si verifici meciurile pe care le ai de jucat
Dai click pe un meci si contacteaza jucatorul folosid ID-ul de mess din dreptul sau
Spune-i jucatorului ca aveti meci, da-i link catre meci, joaca si trece scorul pe site
Daca apar probleme, fa o reclamatie, moderatorii o vor rezolva cat mai repede
Joaca-te cu adversari reali, fa-ti prieteni, aduna cat mai multe puncte, intra in top si mentine-ti o nota cat mai mare la profil
Nu uita sa citesti regulamentul site-ului, e important si te vei lovi de el

7 răspunsuri:
| Monutza a răspuns:

Cipo ce mai facikiss?

| cypryan11 explică (pentru Monutza):

Bine de cand nu ma mai vb crying

| cypryan11 explică (pentru Monutza):

Tu ce mai faci?

| Monutza a răspuns (pentru cypryan11):

Bine.puppy dog eyes

| cypryan11 explică (pentru Monutza):

Hai ca intru pe mess sau pe facebook sa vb

| VladPetcu a răspuns:

Eu mi-am facut cont imi dai funda?

| cypryan11 explică (pentru VladPetcu):

Tu ti-ai facut cont doar pentru funda?
pff