| Sebastian8888 a întrebat:

Salut.Pe ce data se afiseaza clasele la liceu cu elevii și dirigintii? Este vreo data anume la toate liceele sau diferă în funcție de fiecare liceu în parte? La liceul unde ati intrat voi cum se procedează?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Listele se vor afisa in prima zi de scoala!

| copilaroasa2k17 a răspuns:

Da. Cred ca la fiecare liceu e diferit. Noua ni s-a spus ca in 1 septembrie se vor afisa listele.

| AndreeaCms a răspuns:

Eu am vazut deja listele cu elevii claselor împărțite pe specializări si am inteles ca dirigintii ii vom afla in prima zi de scoala.

| Sebastian8888 explică (pentru AndreeaCms):

MariaBCZ,tu ai văzut lista elevilor care au intrat pe profilul x, adică toți admișii sau erau deja formate toate clasele (ex.Mate info a9a- F).Eu sunt pe mate info intensiv la tine în liceu apăreau și elevii/clasele de mate info intensiv?

| AndreeaCms a răspuns (pentru Sebastian8888):

Clasele formate eu am aflat ca sunt a 9 a C pe 15 iulie