| Sebastian8888 a întrebat:

Salut.Cand se afiseaza la licee listele cu elevii repartizați în fiecare clasa (spre exemplu clasa a9a F,Mate Info Intensiv, diriginte.)? Data cand se afiseaza listele cu clasele este aceeasi pentru toate liceele sau este diferita în funcție de liceu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Listele cu repartizarea pe clase (daca sunt mai multe clase cu acelasi profil) se afiseaza dupa 1 septembrie, dupa ce incepe anul scolar pentru profesori si se intruneste primul Consiliu de Administratie al liceului. Tot atunci se stabilesc si dirigintii pentru cl. a IX-a.