| HelppMe a întrebat:

Salut, peste doua saptamani este balul bobocilor si vreau sa ies mister boboc.problema este ca eu si partenera mea trebuie vrem sa facem ca un fel de sceneta sau ceva leagat de actonie(nu neaparat) ca sa fie haios. Dati-mi o idee ce as putea face sa iesim miss si mister,,trebuie sa fie un moment bun, multumesc

1 răspuns:
| pisicamoartarevine a răspuns:

Am ideea perfecta! big grin Tu poti sa interpretezi un delfin care se lupta pentru libertate in largul oceanului, iar ea poate sa se prefaca ca se preface. Nu garantez succesul dar eu zic ca nu se poate sa nu se poate. Al dracu ca-s obosit, am nevoie de pepsi