| alexlikex a întrebat:

Am nevoie de ajutor nu stiu cum sa ma schimb sunt un baiat foarte timid nu prea vorbesc la scoala mai mult stau in banca sunt foarte retras totul a inceput la scoala cu colegi cand ma tachinau si alte chesti...si de acolo am ramas cu stilu asta si as vrea sa ma schimb da nu pot mi frica ca daca gresesc cv nici cu fete n-am noroc nu prea stiu nici acolo sa ma descurc. Asa ca daca puteti sa-mi dati sfaturi sa ma pot schimba ca mi foarte greu.Mrs Mult Pentru Ca Ati Stat Sa Cititi!

Răspuns Câştigător
| thekida14 a răspuns:

Pai nu trebuie sa fii retras sau inchis in tine deoarece o sa devi pesimist si vei avea canduri negative. parerea mea :d.
pai incearca sa te imprietenesti mai intai cu, colegii.
daca vrei sa combini o fata mai tragei cu ochiulbatting eyelashes, zambeste-i, ia-o in brate dar doar din gluma, sarut-o oh go on sa nu fie ceva serios caci daca e serios isi v-a da seama ca iti place de ea si te va tine sub papucwinking. fale toate din gluma oh go on