| Raiden a întrebat:

Primesc e-mail'uri gen: "x" a adăugat o intrebare pe TPU. Cum pot face să numai primesc?

Răspuns Câştigător
| Anca_6939 a răspuns:

Salu! Cand primesti e-mail in josul paginii gasesti scris "* daca doresti sa nu mai primesti notificari atunci cand prietenii tai pun intrebari pe TPU.ro, click aici." apesi pe aici si problema este rezolvata.Papa

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ai scris undeva în mail, jos de tot "dacă nu doreşti să mai primeşti... click aici". Dai click acolo şi te dezabonează. Totuşi vei mai primi ultimele noutăţi de pe site pe mail.

kratos
| kratos a răspuns:

Trebuie sa stergi pe x din lista ta ceea ce mi se pare f stupid cand ai putea sa faci o setare sa nu mai primesti notificari de genul asta.

| Raiden explică:

Si nu poţi face?big grin

| Raiden explică:

Merci everlove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În josul paginii, scrie că dacă vrei să nu mai primești astfel de mesaje, "clic aici".
Pui săgeata pe el, clic și gata. Ulterior acestei comenzi, nu ai să mai primești astfel de mesaje care te deranjează.
Pa, pa.