| kamarera a întrebat:

Salut.Recent mi-a fost dati papucii.Stabilisem de la inceput ce vrem, o relatie serioasa, stabila etc. Ne simteam bine impreuna, insa totul s-a destramat din cauza unor mici lucruri pe care au deranjat-o la mine, cum ar fi ca mi se pare banal sa mi se spuna nani bun in loc de noapte buna(dar pe urma ne ziceam), i-am spus odata sa coboare jos ca vreau sa o vad, ea zice nu ca am facut baie, pe urma sunt nemachiata, dar nu ma interesa chestiile astea. urmatoare replica a fost : dar de ce nu vrei sa cobori, imi ascunzi ceva? nu m-am referit.la faptul ca ar fi un baiat la ea, ci doar ca ii era rusine sa o vad asa, in fine.After.iesisem in oras – intrasem intr-un local, ma simteam incordat, nu am mai fost acolo, ea zice daca vrei putem sa mergem in alta parte.am zis nu ramanem aici. Aveau si o plasma, canalul era setat pe Utv.mai era si seara "rockului". tipa spusese ca ii plac baladele rock, eu nu eram de acord cu ea, mai degraba as asculta o manea decat o melodie rock.(sunt si exceptii). Tipa replicase cica.nu sustinea sa fiu de acord cu genu ei muzical, faptul ca picasem intr-o extrema.care nu stiuthinking o enerva chestia asta.era o discutie copilaroasa. A deranjat-o chestiile astea la mine.Plus de asta, am zis ca mai degraba as vedea un meci de fotbal.si asta iar a deranjat-o la mine.trebuia sa stai acasa.sa vezi meciul de fotbalstraight face. M-am simtit ciudat, dezamagit.lucrurile mergeau bine.inainte de seara asta.Eu am 21, ea tot 21.si ma acuza pe mine ca sunt imatur, copil.pe cand daca pe ea a deranjat-o lucrurile astea.In fine mi-am cerut scuze pentru tot.si pentru faptul ca am facut-o sa se simta prost, ba mai mult ma invinuia.ca am facut intentionat chestia astahappy. Sanse de impacare nu mai sunt.trebuie sa accept situatia cum este.totusi.chestiile care au deranjat-o.sunt minuscule. m-am comportat bine cu ea.insa a renuntat dupa seara aceia.Nu am sa inteleg mentalitatea femeilor vreodata. tind sa cred ca nu exista nici o tipa capabila sa iubeasca. Mi-a starnit sentimentele tipa asta, o luna a durat.acum trebuie sa le pun in ordine.sa se aseze la loc fiindca nu merita.happy. O zi buna in continuare.

Răspuns Câştigător
| bkmad a răspuns:

In loc sa va certati pentru lucruri asa minore incercati sa purtati o discutie undeva intr-un loc retras si daca ea batea apropuri la genul de muzica pe care il asculta de preferat era sa ii spui : Stii nu crezi ca mai bine ar fi sa lasam asta la o parte (si tu sa o iei in brate sau sa o saruti ) sa vorbeasca indiferent de subiect.Asa am avut si eu o problema cu un tip care nu asculta manele iar eu da dar acum numai ascult deloc laughing si am vorbit cu el si a fost de acord ca asta sa nu intervina intre noi. Iar daca ea nu intelegea inseamna ca era prea incapatanata sau deschidea subiecte de cearta pentru a te enerva sau pur si simplu nu-si dadea seama. Eu zic sa va mai consulatati odata si serios daca tii cu adevarat la ea!

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sunt unele fete ce stiu sa iubeasca, dar aceasta fata.nu era potrivita pentru tine. Daca ar fi tinut la tine cu adevarat, te'ar fi placut asa cum esti. Faza cu meciul este putin derajanta pentru o fata, deoarece ea vroia sa iasa cu tine, nu sa stai in casa singur sa te plictisesti. Uit'o si treci la alta fata happy

| NinaY a răspuns:

Si intrebarea care e? laughing

| ramonyca a răspuns:

Nu e nici o intrebare. dar totusi. poate tipa nu avea nici un sentiment fata de tine Nu stiu acum depinde de personalitatea fiecaruia In fine pana la urma nu e singura fata dupa pamant. Exista atatea fete deci Next!