| Casper003 a întrebat:

Salut, sa zicem ca sunt la profilul de industrie alimentara, la ce materii dau bac-ul, din cate am auzit, se da si la matematica, dar nu la acelasi nivel cu cei de la mate-info, este adevarat?

3 răspunsuri:
| Printzess a răspuns:

Romana, mate m2 si o sa ai la alegere 3materii. Si daca nu esti la mate-info e ok.e mult mai usor

| Casper003 explică (pentru Printzess):

Vreau sa ma transfer de la mate-info, semestrul asta, si voiam sa stiu daca sunt diferente majore intre ce as da la mate-info si ce as da la Industrie...

| Adutzu2 a răspuns:

Vei da BAC-ul la Matematica(thehnologic) si Romana(real)
Si a 3-a proba la alegere dintre: Chimie Orgaica, Chimie Anorganica, Biologie Vegetala, Biologie Amimala. Da, e mai usor ca la Mate-Info.