| Merireina123 a întrebat:

Samponul favisan pentru creșterea părului este bun adică părul creste mai repede deoarece eu m-am tuns scurt pana mai sus se umeri si nu îmi place il vreau lung am folosit si ulei de ricin dar m-am saturat sa ma ung cu el pe cap săptămânal si as vrea sa incerc samponul asta, voi ati folosit acest sampon? A dat rezultate? Funda si vot!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Din câte am citit despre el, este un produs naturist și conține anumite ingrediente care ajută la accelerarea creșterii, posibil să fie bun, eu zic să îl cumperi, nu cred că este scump, deci l-ai putea încerca să vezi care-i faza dar nici un produs din comerț nu ajută mai mult ca masca de păr din ulei de ricin, ai putea face combinații de uleiuri : măsline extra-virgin, vitamina A uleioasă, ulei de argan sau o altă mască : ulei de măsline, ou, iaurt.
Știu că te-ai săturat să te ''ungi'' cu el dar este cea mai eficientă și naturală soluție.
În plus de asta, ajută și la regenerarea părului, îi oferă un aspect mai frumos, scapi de mătreață etc.
Știi cum se spune, '' Baba suferă la frumusețe ''.
Eu îți spun din experiența mamei, care a încercat aceste metode și a funcționat.
Dacă faci măștile, fă-le de 3x/săptămână.
În plus, părerea altora despre *dacă a funcționat sau nu/cât de repede * poate să difere, deoarece produsele acționează diferit de la persoană la persoană.