| Merireina123 a întrebat:

Samponul favisan pentru creșterea părului este bun adică părul creste mai repede deoarece eu m-am tuns scurt pana mai sus se umeri si nu îmi place il vreau lung am folosit si ulei de ricin dar m-am saturat sa ma ung cu el pe cap săptămânal si as vrea sa incerc samponul asta, voi ati folosit acest sampon? A dat rezultate? Funda si vot!

1 răspuns:
| Queen98 a răspuns:

In general samponul nu prea te ajuta la cresterea parului. cele mai bune sunt tratamentele naturale
->uleiul de ricin(desi ai zis ca te-ai saturat)
->petrolul(da, poate suna ciudat, dar chiar ajuta)
->masti de par(1ou,2linguri de miere, 2linguri ulei de masline si putin ulei de ricin)
->metoda inversiei
https://www.youtube.com/watch?v=3hzpOiz7wuA